Cozy House 202 Ξενοδοχείο

  • Δωμάτια με δωρεάν WiFi
  • Κλιματισμός
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Οι πελάτες μπορούν να επισκεφθούν το Παλάτι Gyeongbokgung που βρίσκεται περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το άνετο Cozy House 202 Ξενοδοχείο Σεούλ. Το άνετο ξενοδοχείο διαθέτει επίσης Wi-Fi στα δωμάτια.

Οι επιλογές για φαγητό περιλαμβάνουν επίσης το Isaac Toast Myeongdong, που βρίσκεται περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα.

Το ξενοδοχείο έχει εκλεκτή τοποθεσία, 1 χλμ. από το σιδηροδρομικό σταθμό Seoul και 750 μέτρα από την εμπορική περιοχή Myeongdong. Μπορείτε να βρείτε το Παλάτι Ουνχιεονγκούνγκ, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος για να εξερευνήσετε την περιοχή, 2 χλμ. από το Cozy House 202 Ξενοδοχείο. Μπορείτε επίσης να επισκεφθείτε την Πύλη Gwanghwamun, σε απόσταση 30 λεπτών με τα πόδια. Το κατάλυμα απέχει 500 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Hoehyeon.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Cozy House 202 Ξενοδοχείο Σεούλ
The Road Hotel
Τιμή μόνο για κινητά

The Road Hotel

7.7
Καλό 394 σχόλια
28 μ από το κατάλυμα
USD 40 USD 36
ανά νύχτα
Moderno
Τιμή μόνο για κινητά

Moderno

9.3
Άριστο 17 σχόλια
46 μ από το κατάλυμα
USD 374 USD 337
ανά νύχτα
J Honor House Foreigner Only
Τιμή μόνο για κινητά

J Honor House Foreigner Only

95 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Σεούλ Γκίμπο Αεροδρόμιο
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Seoul Station
    1,3 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη ασφάλεια

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • 🌇
      Τo Cozy House 202 Ξενοδοχείο βρίσκεται κοντά στο κέντρο της πόλης;
      Το κέντρο της Σεούλ απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από τo Cozy House 202 Ξενοδοχείο.
    • 🚎
      Ποιες στάσεις συγκοινωνίας έχει κοντά σε τo Cozy House 202 Ξενοδοχείο;
      Ο πλησιέστερος σταθμός μετρό Hoehyeon απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από τo Cozy House 202 Ξενοδοχείο, ενώ η στάση Klook pick-up point απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Υπάρχει γραφείο στα δωμάτια του ξενώνας;
      Μερικά δωμάτια του ξενώνας έχουν γραφείο εργασίας.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Σεούλ Γκίμπο Αεροδρόμιο
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Seoul Station
    1,3 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Cozy House 202 Ξενοδοχείο Σεούλ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο